^Do góry

  • PERFECT CAR SHINE

    Jesteśmy niemalże jedynym Studio na Dolnym Śląsku, które zajmuje się auto detailingiem. Działamy na rynku od lipca 2012 roku. Nasze doświadczenie zdobywamy od kilku lat.

  • DETAILING STUDIO

    Auto detailing jest to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów..

  • SKLEP

    W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji aut takich marek jak Swissvax czy Zymöl

logo duze

 


Wśród naszych produktów znajdują się renomowane marki firm z całego świata.

Zwracamy szczególną uwagę na jakość oraz trwałość świadczonych przez nas usług. Stosowanie produktów oferowanych przez producentów renomowanych marek pozwala nam na wykonywanie zleceń na najwyższym poziomie. W naszym Studiu używamy najlepszej jakości kosmetyków oraz maszyn służących do pielęgnacji pojazdów. Są to produkty z najwyższej półki doceniane przez wielu producentów samochodów uważanych powszechnie za luksusowe.

Wszystkie produkty jakie stosujemy są przez nas przetestowane i sprawdzone. Gwarantuje nam to pewność, że nasz klient będzie w pełni zadowolony z wykonanej przez nas usługi.

Współpracujemy między innymi z takimi markami jak:

 

 

  

4nano.jpg3033.jpgcar_pro.jpgcollinite.jpgcolourlock.jpgdooo.jpgflex.jpgflexipads.jpggritguard.jpgguys.jpglusso.jpgmeguiars.jpgmenzerna.jpgnielsen.jpgpoorboys.jpgr222.jpgraceglaze.jpgsonus.jpgswissvax.jpgwolf.jpgzymol.jpg_autoglym.jpg

Copyright © 2013. Perfect Car Shine  Rights Reserved.