^Do góry

  • PERFECT CAR SHINE

    Jesteśmy niemalże jedynym Studio na Dolnym Śląsku, które zajmuje się auto detailingiem. Działamy na rynku od lipca 2012 roku. Nasze doświadczenie zdobywamy od kilku lat.

  • DETAILING STUDIO

    Auto detailing jest to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów..

  • SKLEP

    W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji aut takich marek jak Swissvax czy Zymöl

 choper


Perfect Car Shine dla WOŚP

Od sierpnia pod naszą stałą opiekę trafił niezwykły motocykl, zbudowany dla WOŚP przez Paul Jr Designs. Motocykl został wylicytowany przez firmę ELTECH w której obecnie przebywa. Motocykl został bardzo szczegółowo umyty. Na baku pojawiły się drobne rysy które usunęliśmy wykonując korektę. Do zabezpieczenia motocykla użyliśmy linii produktów Swissvax.

Czytaj więcej...

 audi a6 skóra 2


Renowacja fotela kierowcy w Audi A6

Przy okazji wykonania detailingu wnętrza przeprowadziliśmy renowację fotela kierowcy. Skóra była w bardzo słabej kondycji. Widać, że ktoś próbował nieumiejętnie ją wyczyścić o czym świadczą liczne ślady gdzie została zdjęta farba. Fotel został wyczyszczony Strong Cleanerem z Colourlocka, a następnie przygotowany do malowania i pomalowany farbą z palety Lederzentrum. Efekt oceńcie sami Zapraszam do obejrzenia galerii.

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Perfect Car Shine  Rights Reserved.