^Do góry

  • PERFECT CAR SHINE

    Jesteśmy niemalże jedynym Studio na Dolnym Śląsku, które zajmuje się auto detailingiem. Działamy na rynku od lipca 2012 roku. Nasze doświadczenie zdobywamy od kilku lat.

  • DETAILING STUDIO

    Auto detailing jest to zoptymalizowany proces kompleksowego czyszczenia, renowacji i konserwacji pojazdu samochodowego lub jego elementów..

  • SKLEP

    W swojej ofercie posiadamy najwyższej jakości kosmetyki do pielęgnacji aut takich marek jak Swissvax czy Zymöl

korekta lakieru 2

Korekta lakieru


To złożony wieloetapowy proces przynoszący znakomity efekt na powłoce lakierniczej. Pozwala usunąć do 90% rys na lakierze samochodu powstałych podczas użytkowania pojazdu (np. myjnia samochodowa). Ponadto odświeża powłokę lakierniczą, wydobywa blask i głębię koloru.
 

Czytaj więcej...

aplikacja wosku Collinite 476s 1

Aplikacja wosku
COLLINITE 476s

To jeden z najtrwalszych wosków samochodowych na rynku. Uzyskuje głębię koloru i piękny połysk (szczególnie na ciemnych lakierach). Jest odporny na sól i detergenty. Idealne rozwiązanie na zimowe warunki.

 

Czytaj więcej...

endurance 1

Aplikacja wosku
SWISSWAX ENDURANCE

Bardzo trwały wosk przeznaczony do samochodów pracujących w ciężkich warunkach. Uzyskuje efekt „nieprzyklejania” substancji. Zawiera PTFE, który powoduje, że przyleganie zabrudzeń i owadów jest prawie niemożliweo.

 

Czytaj więcej...

new lux pro 1

Zabezpieczenie Powłoką
Kwarcową

Powłoka kwarcowa to warstwa dająca trwałą powierzchnię ochronną lakieru. Zabezpiecza go przed rysowaniem na długi czas, nawet do dwóch lat. Powoduje powolniejsze brudzenie samochodu i utrzymuje lakier w bardzo dobrej kondycji.


 

Czytaj więcej...

powloka ceramiczna 2

Zabezpieczenie Powłoką
Ceramiczną

To ultra wytrzymała nanopowłoka. Dzięki unikalnej budowie chemicznej tworzy grubą, twardą i niezwykle połyskliwą warstwę ochronną. Pozwala chronić lakier przed zarysowaniem, ogranicza przyleganie brudu, osłania przed szkodliwymi promieniami UV.
 

Czytaj więcej...

Renowacja skory1

 Renowacja Skóry


Proces ten polega na czyszczeniu danego elementu skórzanego, następnie na przywróceniu mu elastyczności, a w końcowej fazie na uzyskaniu niemalże pierwotnego koloru.

Czytaj więcej...

detailing wnetrza 1

Detailing Wnętrza


Jest to wieloetapowy proces czyszczenia wszystkich elementów wewnątrz auta. Obejmuje pranie tapicerki lub czyszczenie tapicerki skórzanej, jak również czyszczenie elementów plastykowych i winylowych.

 

Czytaj więcej...

inne usługi 2

Inne Usługi


W naszej ofercie posiadamy również: detailing motocykla, renowacje felg, detailing kół, polerowanie lamp i zabezpieczenie powłoką kwarcową, refresh. 


 

Czytaj więcej...

Copyright © 2013. Perfect Car Shine  Rights Reserved.